Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Nový Radhošť, s.r.o.

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11082480764 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Místo výkonu práce: Schloss Wellness Hotel Rübezahl Marienbad, Mariánské Lázně 591, 353 01 Mariánské Lázně. Jedná se o pozici vrchní číšník/servírka. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Směnnost: pružná pracovní doba. Pracovní doba:12 hod směny, krátký a dlouhý pracovní týden, 10,00 - 22,00 hod.. Požadujeme: středoškolské nebo odborné vzdělání s praxí v oboru, výborné vystupování a prezentace, samostatnost, zodpovědnost, schopnost vést kolektiv, znalost cizích jazyků. Nabízíme: poskytujeme bonusy (zprostředkování dopravy, svoz zaměstnanců). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Ne, 10:00-18:00 h) anebo e-mailem (zasílat životopis).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail