Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Menzies Aviation (Czech), s.r.o.

Pracovník skladu

referenční číslo: CFD053F1 | aktuálnost: 22. 11. 2016

Nabízíme:
•dlouhodobou práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
•firemní benefity
•práce na HPP
•13. a 14. mzda
•příspěvek na životní či penzijní pojištění
•nadstandardní příplatky ke mzdě

Požadavky:
•výuční list
•řidičské oprávnění skupiny B
•trestní bezúhonnost
•příjemné vystupování
•časovou flexibilitu

Náplň práce:
•skladové činnosti
•příjem/výdej a zpracování leteckých zásilek

Nástup:
ihned

Místo pracoviště: K Letišti 1049/57, 161 00 Praha

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha