Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha balící linky-nástupní bonus 10.000-Kč GS

referenční číslo: CFAF3644 | aktuálnost: 12.02.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Obsluha kompletační nebo balící linky .
Budete zodpovídat za:

  • základní nastavení stroje, výměnu formátovacích dílů
  • kontrolu kvality/kvantity komponentů ke kompletaci a finálních produktů
  • správné hlášení do počítačového systému
  • vedení menšího týmu pomocníků (1 – 4 lidé)
  • údržbu stroje a úklid pracoviště

Požadujeme

  • základní počítačové znalosti
  • technické myšlení
  • týmový duch, ale i schopnost samostatné práce a rozhodování
  • velké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, přesnost
  • zodpovědný přístup k práci

Výhodou je technické vzdělání nebo praxe s obsluhou strojů.

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v kmenovém stavu klienta
  • práci v přátelském kolektivu
  • vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
  • dotované stravování
  • roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu
  • firemní produkty zvýhodněné ceny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolenou navíc
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna
  • možnost účasti na firemních akcích

Směnnost:
Ve výrobě pracujeme v nerovnoměrném rozvržení pracovních směn. V nízké sezóně (leden – srpen) střídáme od pondělí do pátku noční/odpoled­ní/ranní, ve vysoké sezóně (září-prosinec) střídáme po šesti denním cyklu noční/odpoled­ní/ranní a mezi cykly jsou vždy 2 dny volna. Rozpisy směn jsou k dispozici k nahlédnutí při výběrovém řízení.

Mzda: 18 000 Kč

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, obsluha stroje, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy