Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11364800719 | aktuálnost: 3. 9. 2016

vzdělání nerozhoduje, práce na pracovní smlouvu v třísměnném pracovním režimu (víkendy volné, střídání směn následovně: 3 týdny ranní, 1 týden odpolední, 1 týden noční a zase 3 týdny ranní, 1 týden odpolední, 1 týden noční atd.) Doba určitá od 15.9.2016 do 31.12.2016 a následné prodloužení na další kalendářní rok dle vývoje zakázek, mzda 10 000 - 13 000 Kč.
Stabilní práce v prosperující společnosti, náborový příspěvek, 5 týdnů dovolené, veškeré příplatky plynoucí z třísměnného provozu - za práci odpoledne, v noci, měsíční prémie ve výši až 25%, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele a další motivační bonusy jako např. za nízkou míru absence, za dodržování pořádku na pracovišti.
Náplň práce: montážní práce.
Požadujeme: manuální zručnost, dobrý zrak.
KO: Jana Haubeltová, osobně - Linaset, a.s. - Budišov n. B, v pracovní dny, v době od 8:00 - 14:00hod., tel. 556 317 324, e-mail: haubeltova@linaset.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 10 000 - 13 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha