Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ing. Karel Šulc

Společnost Swiss Life Select pečuje celosvětově o osoby s nadprůměrnými příjmy a majetkem. Přináší individuální komplexní servis. Jeho výsledkem je dlouhodobý růst majetku a kapitálu. Mimořádnou pozornost věnujeme přípravě na penzi. Nezapomínáme na eliminaci zásadních finančních rizik.

Manager obchodního týmu

referenční číslo: CF7A1AF2 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Vašim úkolem bude sestavit a řídit tým 12 profesionálů. Každý z nich postupně vytvoří portfolio klientů, se kterými bude dlouhodobě udržovat obchodní vztahy. Budete každodenním leaderem v obchodní a osobní oblasti. v odbornosti se budete moci spolehnout na podporu analytického týmu pobočky a centrály.

Požadujeme:

- Schopnost být leaderem svému týmu. Řídící, motivující, respektující i podporující
- Zkušenosti s vedením týmů v obchodě, bankovnictví či poradenství vítána
- Zkušenosti s klientelou s nadprůměrnými příjmy vítána, není však nutná
- Vysokoškolské vzdělání výhodou, kterou může nahradit Vaše odhodlání.

Vaše CV s uvedením tel.spojení zasílejte výhradně elektr. poštou na adresu karel.sulc@swisslifeselect.cz

Nabízíme:

- Vysoce nadstandardní a dlouhodobě rostoucí příjmy úměrné velikosti týmu a portfoliu klientů
- Kompletní manažerské obchodní i odborné know-how vedoucí k úspěchu
- Podstatnou časovou flexibilitu, umožňující příjemné skloubení práce a soukromí
- Využití vašich dosavadních zkušeností, kontaktů a chuti být leaderem
- Kariérní růst v managementu, včetně zahraničí

Jsme švýcarskou společností, se 150ti letou tradicí. Naše historie nás zavazuje k vysoké spolehlivosti, poctivosti a odpovědnosti vůči klientům i pracovníkům. Respektujeme individualitu. Dbáme na to, aby práce ve Swiss Life nejen produktivní, ale také příjemná, motivující a inspirující. Vážíme si dlouhodobého vztahu s klienty i našimi lidmi. Vždyť většina našich pracovníků využívá služeb skupiny Swiss Life.

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Specializace: bankéř, finanční analytik, konzultant v bankovnictví, konzultant v pojišťovnictví, project manager, obchodní ředitel/manažer, account manager, manažer obchodního týmu, obchodní ředitel/manažer, obchodník, firemní bankéř, osobní bankéř, junior manager, manager, key account manager, manažer prodeje, manažer prodejního týmu, regionální obchodní manažer

Typ nabídky: Kontrakt

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail