Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce junior

referenční číslo: 11682 | aktuálnost: 28. 8. 2016

Je Vám blízké prostředí obchodu a rádi cestujete? Jste komunikativní a dokážete si jím za svým cílem? Láká Vás vyzkoušet něco nového?

Napište nám a my Vám takovou příležitost dáme Úspěšná obchodní a výrobní společnost působící v oblasti potravinářství hledá do týmu nového pracovníka pro pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE JUNIOR

Náplň práce

  • servis stávajícím klientům
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • plnění stanoveného obchodního plánu
  • odborné školení zákazníků

Požadujeme:

  • praxi na pozici Obchodní zástupce min. 1 rok
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • obchodního ducha a ochotu cestovat

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • služební auto i k soukromým účelům
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • další zaměstnanecké benefity
  • místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha