Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový vedoucí - automotive

referenční číslo: 6092 | aktuálnost: 11. 9. 2016

Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti automotive, elektro či IT? Zajímáte o oblast elektroniky automobilů? Dohovoříte se anglicky?

Pokud ano, je tato příležitost právě pro Vás

Společnost zabývající se vývojem v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu kolegu na pozici:

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Vedení projektů v oblasti automotive
  • Plánování kapacit, časového průběhu projektů, rozpočtu a dalších zdrojů
  • Jednání se zákazníky i dodavateli, vyjednávání obchodních podmínek, hledání příležitostí
  • Vedení projektového týmu a koordinace vývojářů
  • Zodpovědnost za řádný průběh a výsledky projektů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti IT či elektro podmínkou
  • Manažerské zkušenosti s vedením větších projektů
  • Anglicky jazyk na pokročilé úrovni
  • Výborný technický background z oblasti automotive, elektro, IT
  • Výborné vyjednávací schopnosti, nadání pro jednání se zákazníky
  • Řidičský průkaz, ochota cestovat

Nabízíme:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnosti dalšího profesního vzdělávání a růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Praha

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha