Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr pro optimalizaci výroby

referenční číslo: 10221 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte technický background a chtěl/a byste se podílet na procesech v rámci výrobní firmy v oblasti automotive, které by vedly k zefektivňování produkce nových produktových sérií? Považujete se za analytický a kreativní typ člověka a láká Vás práce pro mezinárodní firmu s využitím cizích jazyků?

Pak je tato pozice určena právě Vám Zašlete nám svůj životopis v ČJ a jednom z cizích jazyků (AJ nebo NJ) a ucházejte se o pozici:

INŽENÝR pro OPTIMALIZACI VÝROBY (až 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Aplikace teoretických znalostí procesního/průmyslového inženýrství do praxe ve výrobě
  • Analýza zaběhnutých procesů a jejich zhodnocení
  • Následné hledání prostorů pro zefektivnění těchto procesů, navrhování řešení optimalizace
  • Průzkum trhu v oblasti nových technologií, konkurence, nových aplikačních metod
  • Plánování nových projektů a procesů s nimi spojenými, normování apod.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti průmyslového či procesního inženýrství či strojírenství obecně
  • Komunikativní znalost anglického či německého jazyka
  • Časová flexibilita + aktivní řízení automobilu
  • Analytické myšlení a znalost optimalizačních nástrojů

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • Využití cizích jazyků
  • Odborné vzdělávání a další profesní růst
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Lokalita pracoviště vhodná pro kandidáty z Prostějova, Olomouce, Vyškova či přilehlých okresů

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha