Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PRESTOL holding, a.s.

Tesaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11326500754 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Životopisy prosím, zasílejte na e-mail: personalistika.prestol@gmail.com
Náplň práce:
o Bednění/odbedňování monolitických konstrukcí, především základová deska, strop, stěna, schodiště. Betonáže.
Požadujeme:
o vyučen v oboru
o praxe v oboru, nutná praxe v provádění monolitů
o flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu
o čtení ve výkresech
o ŘP sk. B, aktivní řidič
o vazačský průkaz výhodou
o čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
o nástupní plat od 20000 Kč/měsíc
o po zaučení odpovídající platové ohodnocení + pohyblivá složka mzdy závislá na výkonu
o stálou práci na plný úvazek v průběhu celého roku u stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, kde si vážíme kvalitních zaměstnanců
o možnost zprostředkování vazačského průkazu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

PRESTOL holding, a.s., Kontakt, personalistika.prestol@gmail.com, +420 377 423 079