Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11533010747 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Místo výkonu práce: Umělecká 305/1, Ostrava

Své kompletní profesní životopisy, včetně referencí a fotografie zašlete na: projekt@cevo.cz do 13.10.2016!!
Do předmětu mailu napište: U04102016

Je pro vás práce účetní životní náplní, a zároveň koníčkem? Chcete v této oblasti prohlubovat své znalosti napříč obory a problematikou? Máme širokou klientelu, která vám toto umožní. Přihlaste do výběrového řízení na pozici "ÚČETNÍ" v naší daňové kanceláři.

Požadujeme: min SŠ vzdělání ekonomického směru, praxi na pozici účetní výhodou, praxi ve mzdovém účetnictví výhodou, znalost polštiny slovem i písmem výhodou, znalost Money S3 výhodou, orientaci v platné legislativě, psaní hmatovou metodou, nadstandardní práci na PC, komunikativnost, ŘP skup. B a dále: proaktivní způsob řešení situací, orientaci na hotový výsledek práce, důslednost a loajálnost.

Nabízíme: práci, stabilitu a zázemí, příjemné pracovní prostředí v centru města, možnost profesního růstu a osobního rozvoje, pružnou pracovní dobu.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail