Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr (H3795)

referenční číslo: CEE0DFFF | aktuálnost: 17.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Hodnotí stav a funkci procesů ve výrobě, vyhledává a týmově řeší slabá místa procesu. Analyzuje pracovní cykly, optimalizuje výrobu a materiálové toky. Účastní se aplikace výzkumu a vývoje do praxe, kontroluje jejich úspěšnost a efektivitu.

Požadujeme

M/Ž, VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojní fakulta), aktiní znalost AJ (slovem i písmem), pokročilý uživatel PC: MS Office, MS Project
• Orientace ve výrobním procesu, schopnost vyhledávat a řešit slabá místa
• Zkušenosti s vedením a koordinací pracovních týmů dočasně stanovených pro řešení konkrétního problému
• Zkušenosti se čtením výkresové dokumentace
• Analytické myšlení na vysoké úrovni
• Odolnost vůči stresu
• Komunikativní osobnost se silným vztahem k týmové práci

Nabízíme

• Nástup možný dohodou
• 5 týdnů dovolené
• Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• Kolektivní smlouva s výhodami nad rámec ZP
• Životní pojištění
• Finanční ohodnocení cca do 35tis. Kč

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okres, Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: plánovač výroby, strojní inženýr, supervizor výroby, technik přípravy výroby, technik ve strojírenství, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění