Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář pluginů (P3923)

referenční číslo: CEC12024 | aktuálnost: 21.09.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Práce na vývoji pluginů. Velmi zjednodušeně řečeno - úkolem bude implementace a údržba frontendové části pluginů pro novou generaci zařízení. Práce samostatného charakteru, tak práce v týmu, a to jak tuzemském, tak i spolupráce se zahraničními kolegy. Detailní popis pozice bude dodán na vyžádání.

Požadujeme

VŠ s odpovídajícím zaměřením, základní znalost AJ,
zájem o obor a sledování nových trendů, samostatnost pro individuální práci na menších projektech nebo smysl pro týmovou práci pro řešení projektů rozsáhlejších. Nutná znalost programovacích jazyků: HTML5, Javascript. Za velkou výhodu považujeme další znalosti jako např.: CSS, OOP, Angular JS, Bootstrap, SCM (SVN), Maven, DVB.

Nabízíme

Velmi zajímavá a kreativní práce. Možnost velké profesní seberealizace, práce na vývoji nových aplikací za spolupráce zahraničních kolegů. Odpovídající plat. Místo vhodné i pro absolventy VŠ s odpovídajícími znalostmi. Řada firemních benefitů. Nástup možná ihned. Pracoviště v Pardubicích

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: IT analytik, analytik IS, programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy