Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik/ČKA v energetice - junior

referenční číslo: 13433 | aktuálnost: 11. 1. 2017

Vystudoval/a jste SOU/SŠ v oboru elektro a vlastníte vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5? Orientujete se v technické dokumentaci a nemáte problém jednat s lidmi? Rádi byste našli zaměstnání ve výrobní, mezinárodní společnosti se stabilním postavením na trhu práce? Láká Vás pozice TECHNIK/ČKA ROZVODŮ v ENERGETICE? Pak jste ideální kandidát/kandidátka

Mezinárodní, výrobní společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNIK/ČKA ROZVODŮ v ENERGETICE (20 - 25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Řízení dodávek tepla a vodního hospodářství
  • Zajištění chodu rozvodů v místě společnosti
  • Dohled nad dodržováním technologických procesů
  • Koordinace pracovní kolektivu a spolupráce s kolegy
  • Administrativní činnost spojená s danou pozicí

Požadujeme:

  • SOU/SŠ se zaměřením na elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Schopnost číst elektrotechnická schémata
  • Praxi v oboru na obdobné pozici vítáme (není podmínkou)
  • Organizační dovednosti, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve mezinárodní, stabilní společnosti
  • Lákavé finanční bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Firemní stravování
  • Příspěvky na relaxační a wellness aktivity
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha