Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistent/KA do výroby

referenční číslo: 8088 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Jste schopni rychle a operativně jednat a domluvíte se anglicky?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Mezinárodní strojírenská společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

ASISTENT/KA do VÝROBY

Náplň práce

  • Řešení problémů ve výrobě
  • Operativní řešení úkolů navazujících na výrobu
  • Komunikace mezi jednotlivými útvary
  • Administrativa
  • Příprava podkladů
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického směru výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní firmě
  • Samostatnost, rozhodnost

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na mimopracovní aktivity
  • Možnost zajištění ubytování
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Praha

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha