Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistent/KA CEO s AJ

referenční číslo: 11908 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Máte zkušenosti s podporou nejvyššího vedení společnosti? Reprezentovat významnou mezinárodní společnost je pro Vás výzvou nikoliv noční můrou? Bez problému komunikujete na denní bázi v anglickém jazyce? Jste flexibilní, máte organizační schopnosti a žádný problém Vás nerozhází? Chtěli byste všechny tyto Vaše přednosti uplatnit v úspěšné rostoucí společnosti?

Pak neváhejte a pošlete Vaše CV ještě dnes

Mezinárodní výrobní společnost celosvětového významu patřící ke špičce ve svém oboru hledá posilu na pozici:

ASISTENT/KA CEO s AJ (od 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • organizace pracovního kalendáře nadřízeného
  • úzká spolupráce s nejvyšším vedením společnosti a řediteli jednotlivých oddělení
  • komunikace s ministerstvy
  • podílení se na aktuálních projektech
  • administrativní podpora viceprezidenta
  • zpracování zápisů z meetingů
  • příprava podkladů k prezentacím
  • zajištění zahraničních cest (letenky, ubytování aj.)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem), na denní bázi
  • víceleté zkušenosti s podporou nejvyššího vedení
  • zkušenosti s jednáním s ministerstvy (znalost protokolu) velkou výhodou
  • MS Office – dobrou znalost
  • perfektní organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, pozitivní přístup

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení v zavilosti na dosavadních zkušenostech
  • pravidelné bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní či úrazové připojištění
  • jazykové i vzdělávací kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha Západ (dostupnost MHD do 20 min. z Prahy)

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha