Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - strojírenství (P3844)

referenční číslo: CE9F083A | aktuálnost: 10.05.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Konstrukční a vývojová práce v CAD programech, tvorba výkresové dokumentace, návrhy řešení, komunikace s obchodními partnery, zajímavá práce na zakázkách/projektech pro mezinárodní klientelu

Požadujeme

M/Ž, min. SŠ vzdělání (VŠ vzdělání je výhodou),znalost AJ nebo NJ výhodou, samostatná konstrukční činnost v 3D CAD systémech, znalost technologických procesů ve strojírenství, můžete být i absolvent se zájmem o obor

Nabízíme

Možnost mzdy 40 000 Kč měsíčně, prémie a další mimořádné odměny,možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, stabilní zaměstnání, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, stabilní zaměstnání v české společnosti s dlouholetou tradicí, moderní pracovní prostředí, pracovní doba 37,5 hodiny týdně, až 5 týdnů placené dovolené, příspěvek na dopravu a stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní lékař v prostorách společnosti, možnost sportovních aktivit pro zaměstnance, akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Chotěboř,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Profese: CAD/CAM specialista, konstruktér, vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Vzdělávací kurzy, školení