Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9915210797 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Místo pracoviště:
Průmyslová 1851, Brandýs nad Labem, 251 01

Prvotní kontakt:
- telefonicky na čísle 326 934 502

Náplň práce:
- vývoj technických řešení, tvorba schemat, spolupráce při tvorbě layoutu DPS
- řešení technických otázek se zákazníky a dodavateli
- zkoušky a měření vzorků
- tvorba výrobní a projektové dokumentace
- spolupráce s ostatními odbornými tými
- spolupráce s vývojovým centrem v Německu při definici úkolů a řešení elektroniky výrobků
- spolupráce s výrobním závodem při hledání inovativních řešení a podpora jejich zavádění do výroby

Požadavky:
- ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání v elektronice nebo příbuzném oboru
- znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- znalost problematiky EMC, elektroniky, mikropočítačové techniky
- schopnost pracovat v týmu

Zaměstnanecké výhody:
- motivující systém odměňování a benefitů ( příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, roční bonus, program Benefit Plus aj. )
- možnost spojit kariéru s perspektivou v automobilovém průmyslu
- zajímavá práce v nadnárodní společnosti
- využití cizích jazyků
- profesní růst
- moderní pracovní prostředí, práce s nejnovějšími technologiemi

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha