Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

HR BP - mezinárodní firma

(referenční číslo: 19-12-215430/JD)

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST v HR

Pro velmi úspěšnou FMCG společnost, hledáme zkušeného kandidátka na pozici HR BUSINESS PARTNERA.

Přihlašte se nám, pokud Vás láká MEZINÁRODNÍ prostředí, hovoříte ANGLICKY a chcete se nadále realizovat v HR.

Vaším hlavním úkolem bude celkové nastavení HR procesů pro nově vznikající týmy v souvislosti se změnou struktury společnosti, nastavení nových hodnot a tradic.

Zároveň budete zodpovědný/á za rozvoj zaměstnanců, získávání zpětných vazeb a budete působit jako spojka mezi managementem a zaměstnanci.

Na denní bázi budete jednat s nejvyšším managementem společnosti a je tedy potřeba věřit si v prezentačních a komunikačních dovednostech.

Nástup: říjen 2016

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • praxe v roli HR BP nebo HR manažera v rámci několika let
  • velmi dobrá komunikace v anglickém jazyce (reporting, vedení jednání)
  • hledáme někoho energického, s novými nápady,kdo se jentak něčeho nezalekne
  • vysoká míra profesionality s lidským přístupem

Nabízíme:

Benefity:

  • Stravenky
  • Sleva na výrobky
  • Kurzy angličtiny a další školení
  • Bonusy dle ročních výsledků
  • Atraktivní značky

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání