Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BRISK Tábor a.s.

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11236210729 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Pracovní náplň: seřizování a obsluha strojů na výrobu snímačů a zařízení na lisování plastů.
Náborový příspěvek 10.000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru - mechanik seřizovač, mechatronik nebo provozní zámečník. Při postupu na juniorskou pozici navýšení mzdy o 10 Kč/hodinu, při postupu na seniorskou pozici 20 Kč/hodinu.
Dále požadujeme: Orientace v technických dokumentech a v práci s měřidly, Manuální zručnost, Spolehlivost, komunikativnost, Práce s PC, Osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, zvyšování kvalifikace v rámci firemního vzdělávání, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a slevu v podnikové prodejně, penzijní připojištění
zaslat životopis

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

BRISK Tábor a.s., Monika Klejnová, personální, klejnova@brisk.cz, +420 381 492 229