Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MINISTERSTVO VNITRA

Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10747010726 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba pro první kontakt: Pavla Pekárková - email: amif@mvcr.cz
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce: administrativní a organizační zajištění realizace Národního programu Azylového,migračního a integračního fondu
podílení se na procesu hodnocení projektů
administrace schvalovacího procesu projektových žádostí
kontrola a hodnocení monitorovacích zpráv a žádostí o platbu předkládaných příjemci doatace
příprava podkladů pro uskutečnění plateb
provádění kontrol na místě
poskytování metodické podpory žadatelům a příjemcům dotace
Požadujeme: ukončené magisterské vysokoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
zkušenosti s administrací EU fondů nebo v oblasti kontrolní činnosti
pokročilou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Powerpoint)
znalost anglického jazyka (min. úroveň B1/B2)
organizační, koordinační a komunikační schopnosti
samostatnost, systematičnost a schopnost řešit problémy
zodpovědnost, flexibilitu, pečlivost a chuť učit se nové věci
trestní bezúhonnost
Výhodou: znalost problematiky veřejných zakázek
zkušenost s projektovým řízením
znalost prostředí státní správy
Nabízíme: zaměstnání na plný úvazek
možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, indispoziční volno, příspěvek na stravování)
motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
pružnou pracovní dobu
Další informace: předpokládaný nástup červenec 2016
pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) do října 2017 (včetně)
platové zařázení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 13. platová třída
místo pracoviště v Praze

Nabídku se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 31.května 2016 na e-mailovou adresu: amif@mvcr.cz s předmětem "Výběrové řízení - projektový manažer".

V případě dotazů se obracejte na Pavlu Pekárkovou, tel. 974 832 297, pavla.pekarkova@mvcr.cz

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Zaměstnanecké výhody: možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, příspěvek na stravování

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 990 - 31 550 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha