Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Active directory administrator

referenční číslo: 10536 | aktuálnost: 19. 9. 2016

Máte praxi s administrací Active Directory, DNS a MS Windows serverů? Chcete se stát expertem pro oblast Active Directory v rámci úspěšné mezinárodní společnosti?

Významná společnost hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

ACTIVE DIRECTORY ADMINISTRATOR

Náplň práce

  • Poskytování last level service support a účast na globálních projektech.
  • Active Directory & DNS/WINS.
  • AD replikace, klient support pro Win7+/2k3+, integrace domén, authentizace, name resolution.
  • Public Key Infrastructure.
  • Key Management Service.
  • Time service.
  • Active Directory Federation Services.
  • Active Directory Lightweight Directory Services.
  • Directory Synchronization.
  • Terminal Service Licensing.
  • Object Management.
  • Active Roles.
  • Identity Manager.
  • Zodpovědnost za pravidelný upgrade/improvement služeb.
  • Pravidelná účast na Risk Assessment programs.
  • Testování Disaster Recovery plánů.
  • Auditování změn v AD.
  • Monitoring služeb přes SCOM, powershell.
  • ITIL – change, incident, problem management.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Velmi dobrá znalost angličtiny, písemný i mluvený projev.
  • Detailní schopnost administrace serverových produktů Microsoft Windows (W2008/2012).
  • Detailní znalost Active Directory a zkušenosti se správou doménového prostředí.
  • Zkušenost s doménovou integrací výhodou
  • Zkušenosti s řešením doménových problémů s klient/server Win7+/2k3+

Nabízíme:

  • Bonusový systém
  • 5 týdnů dovolené
  • Široký výběr placených školení a kurzů.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Pondělní snídaně na pracovišti.
  • Zahraniční cesty.
  • Výborné stabilní pracovní zázemí.
  • Možnost profesního růstu.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha