Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Comdata Czech s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11129120789 | aktuálnost: 19. 8. 2016

Místo výkonu práce: Průmyslová 890, Chrudim IV
Náplň práce: komunikace s klienty Vodafone Czech Republic, a.s. po telefonu (příchozí hovory),
řešení požadavků (informace o platbách a fakturách, dotazy a změny ohledně služeb, atd.) se zákazníky, práce s PC (interní systém) a administrativní činnost související s chodem call centra
Požadujeme: komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti, znalost práce na PC, časovou flexibilitu (směny v rozmezí Po - Ne, 6:00 - 23:00 hod), odolnost vůči stresu. Zkušenost na call centru výhodou, nikoli podmínkou
Nabízíme: perspektivní zaměstnání v rostoucí mezinárodní společnosti, stabilitu, jistotu a férové podmínky, skvělý kolektiv, pracovní smlouvu na HPP (plný úvazek i zkrácený úvazek), motivující mzdové ohodnocení (fixní mzda + prémie + bonusy), SPECIÁLNÍ LETNÍ BONUS 6000 Kč PŘI NÁSTUPU, stravenky v hodnotě 80 Kč, zaměstnanecké benefity (stravenky, čaj na pracovišti zdarma, výrazně zlevněné volání, týmové a firemní akce atd.), možnost osobnostního i kariérního rozvoje (vstupní školení a navazující tréninky) a příjemné pracovní prostředí v centru Chrudimi.
První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail