Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.

Obsluha strojů a zařízení, montéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11011980776 | aktuálnost: 20. 10. 2016

Operátor výroby
Náplň práce: řízení a obsluha stroje na výrobu sítí a mobilních plotů, na rovnání a stříhání drátů, vázání a přeprava břemen
Požadujeme: platný jeřábnický průkaz výhodou, možnost zaškolení a získání jeřábnického průkazu, výuční list výhodou, spolehlivost, odpovědnost, aktivní přístup k práci.
Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání u firmy se zahraniční účastí s tradicí od roku 1993, odpovídající finanční ohodnocení a technické vybavení. V případě dobrých hospodářských výsledků firmy mimořádné finanční prémie, možnost profesního růstu, vzdělání a kariérního postupu, dotované firemní stravování, 5 týdnů dovolené.
Hlásit se telefonicky, nebo emailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 100 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail