Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PREVENTA service s.r.o.

Pracovníci ostrahy, strážní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10808770723 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Možnosti pro pracovníky: individuální úpravy směn, vyplácení záloh na mzdu, motivační odměny za výsledky, práce vhodná také pro osoby s invalidním důchodem (v dobré fyzické kondici).
Požadujeme: čistý výpis rejstříku trestů; potvrzení o zdravotní způsobilosti; korektní a slušné jednání; aktivní přístup k plnění povinností; certifikát odborné způsobilosti výhodou - není podmínkou.
Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, certifikát odborné způsobilosti, služební výstroj, zaškolení zkušenými kolegy. Místo je vhodné i pro OZP a absolventy.

První kontakt možný POUZE telefonicky PO - PÁ od 8:00 - 16:00 hod. nebo mailem. Prosím nechodit na pracoviště bez předchozí domluvy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 11 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail