Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Stavbyvedoucí

referenční číslo: CD9B2192 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobky pro strojírenský a stavební průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucího.

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ stavební
• praxe v oboru stavebnictví (mosty a pozemní stavby výhodou)
• organizační schopnosti
• zkušenost s vedením týmu lidí
• znalost práce na PC Microsoft Office (excel, word)
• ŘP sk. B
• Časová flexibilita
• zájem o odborný rozvoj a učení se novým věcem
• zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu

Náplň práce:
• vedení a organizace stavby (provozní i ekonomické)
• vedení týmu lidí
• rozdělení činnosti
• jednání s dodavateli a subdodavateli
• objednávky materiálu
• zpracování podkladů pro fakturaci
• kontrola kvality

Nabízíme:
• práci v ČR
• odpovídající platové ohodnocení
• služební vůz
• služební telefon, notebook
• zázemí stabilní firmy
• práce v přátelském kolektivu
• nástup možný ihned
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: celá ČR

Region: Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha