Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovníka/ci přímé péče v pobytových sociálních službách - domov pro seniory

referenční číslo: CD991924 | aktuálnost: 21.02.2017

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Centrum sociálních služeb Praha 2
hledá na hlavní pracovní poměr

Náplň práce

Centrum sociálních služeb Praha 2 přijme na hlavní pracovní poměr pracovníka/ci přímé péče v pobytových sociálních službách - domov pro seniory, třísměnný provoz.

Požadujeme

Odborná způsobilost dle § 116 odst. 5 zákona č. 108/200,6 Sb. o sociálních službách (základní či střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, doložení očkování proti žloutence typu B, komunikační dovednosti, empatii, asertivní jednání. Vztah k cílové skupině seniorů a citlivost k potřebám klientů. Bližší informace na www.cssp2.cz v rubrice volná místa. Životopis zasílejte na uvedený mail, do předmětu uvádějte "pečovatel/ka". Informace na tel.: 734769966.

Nabízíme

Výše platu dle NV č. 564/2006, ve znění pozdějších předpisů, platová třída 5. pl. stupeň 12, osobní příplatek až do výše 50% nejvyššího platového stupně, zvláštní příplatek za ztížené pracovní podmínky a práci v noci, další odměny dle pracovního hodnocení, možnost dalšího vzdělávání, dovolená 5 týdnů, stravenky, příspěvek na důchodové připojištění, individuální supervizi nebo konzultace s odborníkem.

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: sociální pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní