Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI

Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11399210790 | aktuálnost: 9. 9. 2016

http://eudeska.justice.cz/v%C3%BDb%C4%9Brov%C3%A1-%C5%99%C3%ADzen%C3%AD

V rámci uvedeného služebního místa bude státní zaměstnanec – vedoucí oddělení vést, koordinovat činnost oddělení insolvenční kontroly a zároveň přímo řídit podřízené státní zaměstnance, do působnosti uvedeného oddělení pak spadá zejména dohled nad insolvenčními správci v kontextu § 36 zákona č. 312/2006 Sb., o insolvenčních správcích, ve znění pozdějších předpisů, provádění kontrolních úkonů podle zákona č. 255/2012 Sb., kontrolní řád, v rámci pravidelných kontrol provozoven insolvenčních správců, a činit úkony správního orgánu jako oprávněná úřední osoba v rámci správního řízení podle zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, vedeného s insolvenčními správci. Státní zaměstnanec bude dále jednat ve správním soudnictví za správní orgán v souladu s § 33 odst. 5 zákona č. 150/2002 Sb., soudní řád správní, ve znění pozdějších předpisů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 22 780 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail