Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10104220729 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Místo výkonu práce: Chrudim
Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou nebo výuční list, odbornou kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 odst. 5 - rekvalifikace pracovník v sociálních službách . Všeobecná sestra či zdravotnický asistent podmínkou. Dále požadujeme trestní a občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování a schopnost týmové spolupráce.
Nabízíme:75 Kč/ hod., práci v příjemném kolektivu, stabilní zázemí organizace. Typ a délka úvazku:dohoda o pracovní činnosti (max. poloviční úvazek), práce i o víkendech, svátcích, vhodné pro aktivní seniorky s odbornou kvalifikací jako přivýdělek.
Kontakt:" životopisy zasílejte na e-mail vaskova@socialni-sluzby.cz nebo volejte na tel. č. 469 638 209 Simona Vašková - personalistka.Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 75 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail