Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SUNIX SAFE LIFE s.r.o.

Pracovníci ostrahy, strážní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11420320706 | aktuálnost: 14. 9. 2016

MÍSTO VÝKONU : PRAHA, KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (do Předmětu : Ostraha - Praha 1) V PRACOVNÍCH DNECH 8-16h. Večeřová / Gorgolová - Tel.: 778 702 772, E-mail : prace@sunixgroup.cz
PRÁCE NA PRAZE 1. PREFERUJEME UCHAZEČE SE ZÁJMEM O DLOUHODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, ZNALOST PRÁCE NA PC, ZNALOST INTERNETU. VÝBORNÁ ZNALOST ČJ, ZKUŠENOST S VÝKONERM OSTRAHY VÝHODOU.
PŘÍPLATEK 10 PROCENT ZA VÍKEND, 10 PROCENT ZA PRÁCI V NOCI, 100 PROCENT ZA PRÁCI O SVÁTCÍCH. MOŽNOST NA PLNÝ I ZKRÁCENÝ ÚVAZEK.
NÁPLŇ PRÁCE : OSTRAHA ADM. BUDOVY, KONTROLA A EVIDENCE OSOB, PŘÍJEM A VÝDEJ KLÍČŮ, PROVÁDĚNÍ DOHLEDU NAD KAMEROVÝM SYSTÉMEM, PROVÁDĚNÍ KONTROL UZAMČENÍ AREÁLU, VEDENÍ EVIDENCE ZÁVAD A PORUCH. PRACOVNÍ MÍSTO JE VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.
POŽADUJEME : MIN. UKONČENÉ STŘEDNÍ ODBORNÉ VZDĚLÁNÍ (VÝUČNÍ LIST), ČJ, TRESTNÍ BEZÚHONOST A POZITIVNÍ PŘÍSTUP K TECHNOLOGIÍM, OSVĚDČENÍ STRÁŽNÝ 68-008-E JE VÝHODOU - V OPAČNÉM PŘÍPADĚ JSME SCHOPNI OSVĚDČENÍ ZPROSTŘEDKOVAT.
MOŽNOST ZVLÁŠTNÍCH PRÉMII.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 200 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SUNIX SAFE LIFE s.r.o., Večeřová / Gorgolová, prace@sunixgroup.cz, +420 778 702 772