Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DERUTEX, s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11056150793 | aktuálnost: 3. 9. 2016

z.:18.3.2016, zn. vl.: 30.6.2016, a.: 2.9.2016. Náplň práce: Evidence skladových zásob Příjem/Výdej. Příprava materiálu - řezání na rámové pile, třídění dodaného materiálu, ukládání -předávání do výroby, expedice hotových výrobků, manipulace materiálem napříč firmou. Zpracování pravidelných inventur, požadavků na objednání skladových zásob, kalení materiálu (po zaučení)
Požadavky:
Technické znalosti, zkušenosti se strojírenskou výrobou, čtení výkresů (základy). Znalost práce na PC. Komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, kreativita a touha po seberealizaci a vzdělávání.
Nabízíme:
Práci v příjemném prostředí a příjemném mladém kolektivu. Možnost vysoké míry seberealizace. Profesní růst. Možnosti vzdělávání, jak v odborných tématech, tak v tématech osobního růstu.
Info.: Zájemci se hlaste u p. Heraltové na tel. 603 718 136, po-pá, 8-14 hod., na email: heraltova@derutex.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail