Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní technolog - chemické inženýrství

referenční číslo: 473 | aktuálnost: 04.12.2016

ALP consulting

Naším klientem je společnost, která pracuje pro zahraniční a tuzemské investory v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Firma nabízí kompletní inženýring a všechny stupně projektů včetně autorského a stavebního dozoru, ve všech profesích.
Pro posílení a rozšíření týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

- Samostatná práce - oblast bilančních výpočtů
- Zpracování schémat pro jednotlivé projekty
- Příprava podkladů pro ostatní profese
- Schopnost koordinace s navazujícími profesemi
- Účast při schvalování projektové dokumentace se zákazníkem
- Možné služební cesty

Požadujeme

- VŠ vzdělání - chemické inženýrství - vítáno
- Anglický jazyk - komunikativní znalost (ostatní výhodou)
- Ideálně 3 roky praxe na pozici procesní technolog - není nezbytnou nutností
- AutoCad - uživatelsky, Excel - na dobré úrovni + běžné aplikace MS Office
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Samostatnost, organizační schopnosti
- Zodpovědnost

Nabízíme

- Zázemí prosperující společnosti
- Kreativní a různorodá práce spojená s osobním rozvojem
- Moderní neformální pracovní prostředí
- Možnost seberealizace a profesního růstu

Informace o pracovním místě:
- Místo výkonu práce – Praha
- Druh pracovního poměru - plný pracovní úvazek
- Nástup možný dle dohody

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální