Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Tester olomouc

referenční číslo: 10857 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Hledáte uplatnění v IT oboru? Láká vás testování webových aplikací? Znáte základy programování?
V tom případě hledáme právě Vás Zašlete nám svůj životopis ještě dnes
Máte možnost podílet se na úspěchu globálního leadera působícího v rychle se rozvíjejícím oboru komunikace se zákazníky. Společnost poskytující služby v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a zdravotní péče hledá testera do svého týmu.

Náplň práce

  • Testování webových aplikací - výkonnostní i zátěžové
  • Tvorba testovacích scénářů a dat
  • Analýza funkčnosti vyvíjených aplikací
  • Navrhování a automatizace testů
  • Komunikace s vývojáři, report o stavu testování

Požadujeme:

  • Základy programování v C#, .NET nebo Java
  • Znalost operačního systému Windows, znalost Linux výhodou
  • Angličtina na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
  • Uživatelská znalost databází ORACLE, MS SQL nebo DB2
  • Základní znalost jazyka SQL, základy sítí a TCP/IP

Nabízíme:

  • 13. mzda a 5 týdnů dovolené
  • příspěvky ve formě Cafeterie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Jídelna na pracovišti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha