Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický pracovník (region SZ Čechy)

referenční číslo: CD0484EE | aktuálnost: 13.09.2016

MAPEI, spol. s r.o.

Společnost Mapei, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny Mapei zabývající se výrobou a prodejem stavební chemie,
obsazuje pozici

Náplň práce

• prodej produktů a celých systémových řešení značky Mapei
• péče o stávající zákazníky v regionu a aktivní vyhledávání nových
• návrhy technických řešení a tvorba cenových nabídek
• zajištění technického servisu zákazníkům ve spolupráci s technikem (provádění informativních měření fyzikálních parametrů konstrukce, doporučení vhodné technologie řešení, zaškolení zpracovatelů a fyzické předvádění aplikace materiálů přímo na místě realizace)
• aktivní účast na odborných seminářích a školeních pořádaných firmou pro zákazníky
• monitoring trhu v regionu a realizace obchodní strategie

Požadujeme

Úspěchů na pozici obchodníka dosáhnete pokud jste
osobnost komunikativní, cílevědomá, trpělivá, samostatná, aktivní, průbojná, odvážná, s pozitivním myšlením, zvládáte stres, dotahujete věci do konce, chcete se zlepšovat a nebojíte se bojovat.

Dále byste měl/a mít
• obchodně marketingové myšlení
• prezentační dovednosti
• bydliště v regionu podmínkou (Cheb, Most, Karlovy Vary, Litvínov, Chomutov)
• výbornou orientaci v produktech stavební chemie a stavebnictví podmínkou
• praxi v obchodu min. 4 roky
• manuální zručnost a praktickou zkušenost s aplikací stavebních materiálů
• ŘP sk. B
• časovou flexibilitu, ochotu cestovat a pracovat v terénu

Nabízíme

• nástup dle dohody
• perspektivní zaměstnání s možným kariérním postupem
• stabilitu nadnárodní společnosti
• motivující platové podmínky
• služební vůz
• notebook s mobilním připojením na internet
• rozšiřování znalostí nejnovějších technologií v oblasti stavební chemie na interních seminářích a školeních vedených specialisty z výzkumných laboratoří a technického oddělení mateřské centrály v Itálii
• další zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na studium AJ, sportovně relaxační služby)

Prosíme zájemce o pozici, aby si na našich webových stránkách www.mapei.cz v sekci Kariéra stáhli dotazník a vyplněný odeslali co nejdříve e-mailem na taborska@mapei.cz
Zaslání neodkládejte, jelikož výběrové řízení bude ukončeno, jakmile najdeme vhodného kandidáta.

Všem předem děkujeme.

Uchazeče postupující do dalšího kola výběrového řízení budeme kontaktovat do 30.09.2016.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Radka Táborská na 606 760 672

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Mapei spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Mzda: 25 000 Kč

Místo pracoviště: region SZ Čechy

Region: Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: obchodník, prodejce, technik ve stavebnictví, obchodně technický zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita