Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GLOBAL LOGISTICS SOLUTIONS s.r.o.

Řidiči tahačů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10132460727 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Místo výkonu práce Kutná Hora.
Náplň práce:
- vnitropodniková doprava materiálu mezi skladem a výrobní halou
- příjem, kontrola, evidence zboží a jeho výdej; řízení a obsluha VZV
- kontrola a záznam stavu manipulační techniky
- další operativní úkoly dle pokynů nadřízeného

Co u kandidátů/kandidátek hledáme:
- řidičské oprávnění sk. B, C, E
- oceníme předchozí zkušenost s řízením a obsluhou VZV a praxi ze skladu, ale není to podmínka
- schopnost zacházet se skenerem
- chuť do práce a časovou flexibilitu, z důvodu směnného režimu práce (3směnný provoz)
- zodpovědnost, spolehlivost a týmové chování
Místo je vhodné i pro absolventy.

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na e-mail: kmyslivcova@glscz.cz nebo kmyslivcova@foxconn.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 500 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha