Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník Front Office

referenční číslo: CCE90E91 | aktuálnost: 02.05.2017

Orego trade s.r.o.

Společnost Orego trade s.r.o. hledá do svého týmu pracovníka na pozici Front Office.

Náplň práce

Jde o zpracování elektronických přihlášek po telefonu,kterou nám zájemci sami vyplnili. Tudíž žádná studená akvizice, ale láskyplná péče a potencionální klienty, kterí o nás projevili zájem, zadávání dat do interního systému, kompletace přihlášek a práce s interním softwarem.

Požadujeme

Požadujeme příjemné a komunikativní vystupování, ochotu učit se novým věcem a pozitivní přístup.

Nabízíme

Nabízíme práci v příjemném kolektivu na HPP, fixní plat 15.000kč - 18.000kč + odměny.

Mzda: 15 000 Kč

Místo pracoviště: Brno - město, Brno - venkov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Telekomunikace

Profese: pracovník podpory zákazníků

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Absolventy, Studenty