Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Macco Organiques, s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11544430751 | aktuálnost: 8. 10. 2016

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- praxe ze zahraničního obchodu výhodou
- AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni, další jazyk vítán
- flexibilita, pečlivost, komunikativnost

NÁPLŇ PRÁCE:
- daily business se stávající klientelou v anglickém jazyce
- marketingová činnost v přiděleném teritoriu

NABÍZÍME:
- práci v perspektivní expandující společnosti, vyvážející do více než 80 zemí světa, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
- možnost odborného růstu
- odpovídající finanční ohodnocení (mzda od 25 tis. Kč + bonus, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)
- firemní benefity: měsíční motivační odměny, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek

Zaměstnanecké výhody8): měsíční motivační odměny, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné
Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / po - pá vždy od 8.00 do 14.00 hodin /
Z : 7.10.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha