Typ nabídky

Minimální mzda

Referent / referentka pro zaměstnanecký odbor

referenční číslo: CCC780D6 | aktuálnost: 20.02.2017

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5 přijme referenta/referentku pro zaměstnanecký odbor. Náplň práce: kumulovaná agenda - mzdové účetnictví a personalistka.

Náplň práce

Kumulovaná agenda: mzdové účetnictví a personalistika, plný úvazek, nástup dohodou.
Písemné nabídky s CV zašlete na adresu: Ing. Libuše Lesageová, vedoucí zaměstnaneckého odboru, FN Motol, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail.: libuse.lesageova@fnmotol.cz ; telefon: 22443 1125.

Požadujeme

Min. SŠ, podmínkou znalost mzdového účetnictví, praxe v personalistice vítána, znalost mzdového programu VEMA výhodou, dobrá znalost práce na PC, schopnost komunikace a organizace práce.

Nabízíme

Možnost odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: Praha 5 - Motol

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: referent/referentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita