Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Programátor PLC

referenční číslo: CCADF3EF | aktuálnost: 17. 8. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která dodává technologická zařízení a materiály pro elektrotechnickou a elektronickou výrobu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor PLC.

Náplň práce:
- Programování řídících jednotek standardních i přispůsobených strojů dle směrnice IEC61131-3
- Účast na navrhování řídících jednotek a výběru komponentů
- Testování a odevzdání stroje zákazníkovi
- Řešení technických dotazú klientů
- Podpora pracovníků zákaznické linky
- Polovina pracovní náplně bude vykonávána na centrále v Neustadt – Německo

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ v oboru informačních technológií, elektrotechniky nebo v některém příbuzném oboru
- Zkušenost z oblasti automatizace a programování PLC
- Zkušenost s CoDeSys, TwinCat, nebo s podobnými jazyky jako IndraLogic, nebo C, C++
- Zkušenosti z robotiky
- Ovládání SPS – jak se kód tvoří a z čeho se skládá
- Dobrou znalost AJ
- Znalost NJ - výhodou
- Analytické schopnosti
- Flexibilitu
- Ochotu cestovat a pracovat v zahraničí
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- Práci na HPP na stabilni české firmě s víc než 20-letou tradicí
- Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
- Diety u zah. prac. Cest
- Pravidelné odborné školení
- Proplácení dodatkového vzdělávání pro potřeby výkonu práce
- Flexibilní prac. doba
- Možnost home officu v rámci ČR – dle domluvy
- Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha