Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový konstruktér – senior

referenční číslo: 8539 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Umíte vytvářet 3D modely? Máte zkušenosti s řízením projektů? Chcete v práci využívat anglický, nebo německý jazyk? Potom pro Vás máme zajímavou nabídku

Mezinárodní výrobní společnost s dodávkami do oblasti vývoje v automobilovém průmyslu hledá uchazeče na pozici:

PROJEKTOVÝ KONSTRUKTÉR – SENIOR

Náplň práce

  • zodpovědnost za svěřené projekty
  • tvorba výkresové dokumentace strojních sestav
  • kooperace s nákupem – specifikace pro nákup dílů, technické konzultace
  • technická kontrola v průběhu uvádění do provozu
  • zodpovědnost za změnové řízení

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání – strojní
  • znalost 3D konstrukčního softwaru
  • orientace v mechanické konstrukci – stroje, strojní technologie
  • AJ nebo NJ na úrovni B1 a výše
  • zkušenosti s vedením projektů, či pracovních týmů - výhodou
  • preciznost, zodpovědnost, týmový duch

Nabízíme:

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • profesní i kariérní růst
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na dopravu
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na pojištění
  • podpora sportovního vyžití
  • místo výkonu práce: Přerovsko/Novojičínsko

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha