Typ nabídky

Minimální mzda

Technik na čištění kanalizací s ŘP sk. C

referenční číslo: CC62046D | aktuálnost: 06.02.2017

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.

Prosperující firma podnikající ve službách pro kanalizace hledá do svého týmu:

Náplň práce

Náplní vaší práce bude obsluha a řízení speciální techniky a s tím spojené práce při čištění kanalizace tlakovou vodou, popřípadě čištění domovních odpadů motorovým perem. Obsluha výkonných vozů a práce při sání tukových lapolů, tuhých kalů a fekálií. Spolupráce s kameramany při revizi, trasování a zkouškách těsnosti kanalizace.
Praxe není nutná, vše vás naučíme. Vhodné i pro absolventy škol s případným doděláním ŘP sk. C běhěm práce.

Požadujeme

řidičský průkaz skupiny C (včetně všech nutných školení a dokumentů)
čistý trestní rejstřík
minimální vzdělání: vyučen
spolehlivost, poctivost a loajalitu
časovou flexibilitu
ochotu pracovat

Nabízíme

Nabízíme zázemí stabilní a prosperující firmy, zajímavou a rozmanitou práci, dobrý kolektiv, práci s nejmodernější technikou na čištění kanalizace.
Po zkušební době stravenky v hodnotě 100,- Kč.

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: K Hájům 7, Praha 5

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: technik v dopravě, závozník, důlní zaměstnanec, instalatér, obsluha stroje, technik údržby, údržbář, instalatér/topenář, obsluha stavebních strojů, technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy