Typ nabídky

Minimální mzda

Global Projects Manager - Manufacturing

referenční číslo: CC5104A1 | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Jsme globální leader v oblasti strojní výroby pro potravinářský průmysl. v rámci globální skupiny otevíráme novou pozici manažera pro řízení transferu mezinárodních projektů, který bude mít na starost přesuny mezinárodních výrobních projektů v ČR i po celém světě, přesun know-how mezi jednotlivými sity případně bude pomáhat nové pobočky po světě rozebíhat.

Úkolem tohoto nového kolegy bude pomáhat výrobním závodům po světě s řízením výrobních projektů. Jedná se o zbrusu nový tým, který vznikl na základě růstu celé firmy a nových poboček po světě a očekáváme od něj globální udržení expertízy a další posouvání celkové úrovně skupiny. Je důležité, aby tento nový kolega vnímal tuto misi jako Business Partner pro tyto globální pobočky. Nechceme kolegům brát nebo omezovat jejich kompetence, ale pomáhat jim.

Hledáme technika, ideálně VŠ strojní s dobrou znalostí anglického jazyka pro denní využití, schopností trávit část svého pracovního vytížení po světě (cca 30% času), někoho, kdo se ve výrobní firmě potkal se samostatnou a zodpovědnou prací, kdo měl možnost řídit projekty (např. výrobní transfery, najíždění novcé výroby, řízení výroby atd.). Velmi důležitá je pro nás osobnost

Ideálně bychom mezi námi uvítali někoho, kdo má za sebou cca 3-5 let zkušeností na řadové inženýrské pozici a firma mu na základě této zkušenosti svěřila nějaký náročnější projekt (řízení výroby, divize, projektů, optimalizace atd.), na kterém posbíral nové zkušenosti a nyní hledá ještě větší výzvu v globálním měřítku. Jsme připraveni přijmout i kolegu, který do své role u nás doroste.

Co Vás u nás čeká:

Rozvoj zahraničních výrob v rámci skupiny firmy
Přenos technologií, Know-How a kompetencí
Podpora a koordinace mezinárodních projektových týmů
Úzká spolupráce s oddělením technologie, výroby a obchodu

Váš profil:

VŠ vzdělání technického směru
Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (C1) pro denní komunikaci se zahraničím
Zkušenosti s projektovým řízením a transfery výroby
Zkušenosti z výrobního prostředí mezinárodní společnosti
Ochota často cestovat do zahraničí (minimálně 30% pracovní doby)
Komunikativní, silná a prezentačně zdatná osoba
ŘP. sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

Práci v prostředí mezinárodní konkurence
Stabilní společnost s prezentací na globálním trhu
Cestování po celém světě
Pružná pracovní doba
Služební automobil i pro osobní potřebu
5 týdnů placené dovolené

Místo pracoviště: Vysočina/zahraničí

Region: Středočeský kraj

Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální