Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum rehabilitačních služeb, člen skupiny Jitro s.r.o.

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11254640729 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Místo výkonu práce: Mozartova 43b, Olomouc. Jde o pomocné práce s klienty na rehabilitačním pracovišti sociálního podniku. Jedná se o pomoc s doprovodem/převozem klienta v rámci našeho areálu, pomoc s přípravou klienta k rehabilitačnímu cvičení a další drobné pomocné práce. Práce je pouze v pracovní dny v rozmezí od 8:00 do 15:00 hod. (zkrácený úvazek 0,5 - 0,7), možnost pravidelných volných dnů během týdne podle délky služeb. Požadavky na uchazeče: spolehlivost, svědomité plnění úkolů dle rozvrhu, zákaznická orientace, příjemné vystupování a jednání s hendikepovanými klienty, orientace na sociální přístup. Místo je vyhrazeno pro OZP. Úvazek a délka smlouvy bude dohodnuta na osobní schůzce podle dispozic uchazeče. Životopis/CV nám zasílejte POUZE na adresu: centrum.recepce@centrum.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 6 300 - 9 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail