Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, který provozuje v České republice maloobchodní síť supermarketů, hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky na prodejny ve Frýdku-Místku. Náplň práce: - práce na pokladně - doplňování a vybalování zboží úsek pečiva, ovoce a zelenina, suché potraviny, Místo výkonu práce: - ul. 17. listopadu, Frýdek-Místek - Hlavní třída, Frýdek-Místek Tato brigáda je vhodná pro studenty, jako přivýdělek k druhému zaměstnání, pro OSVČ, pro maminky na rodičovské dovolené, důchodc

Výpomoc v obchodě - Frýdek-Místek -až 88 Kč/hod., volba směn

referenční číslo: 6783 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, který provozuje v České republice síť supermarketů, hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky na pomocné práce v prodejnách ve Frýdku-Místku. Nabízíme brigádu s možností volby směn i pracovních dní a také místa výkonu práce. Vhodné pro ženy i muže, nástup je možný ihned

Náplň práce:
- práce na pokladně
- doplňování a vybalování zboží (úsek pečiva, ovoce a zelenina, suché potraviny)
- komunikace se zákazníci

Místo výkonu práce:
- ul. 17. listopadu, Frýdek-Místek
- Hlavní třída, Frýdek-Místek

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- potravinařský průkaz, čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- hodinovou mzdu ve výši 80 Kč/hod. příplatky 10 % víkend, 100 % státní svátek
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- možnost dlouhodobé spolupráce
- VLASTNÍ VOLBA SMĚN - ranní, střední, odpolední
- příjemné pracovní prostředí
- stabilní příjem a pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Frýdek-Místek

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha