Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Technolog / konstruktér / projektant - Praha, 30-40 000 Kč

referenční číslo: CC26AEBB | aktuálnost: 9. 10. 2016

Chcete pracovat pro úspěšnou, ryze českou, stabilní a solidní společnost, která skutečně aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?

Chcete pracovat v dobrém pracovním týmu a chcete být za svoji práci také náležitě odměněni?

Chcete pracovat ve firmě s budoucností?

Pak jste vhodným kandidátem, kterého v tuto chvíli pro našeho klienta hledáme.

Profil firmy:
Naším klientem je stabilní česká společnost, která pro tuzemskou i zahraniční klientelu vyrábí a instaluje především světelné reklamy a interiérové prvky.
V rámci rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- přípravné práce na jedinečných projektech - částečně konstrukce, částečně projekce, příprava technologie výroby

Hledáme šikovné a technicky zdatné adepty, kteří velmi rádi tvoří něco nové, nad technickými řešeními rádi přemýšlejí, a rádi své myšlenky realizují v praxi.

Uvítáme:
- praxi na obdobné pracovní pozici (technologie, konstrukce, projekce apod.)
- samostatnost a spolehlivost
- aktivitu, otevřenost, týmového ducha
- aktivní práci na PC
- schopnost a ochotu učit se nové věci
- nástup možný nejlépe ihned, případně dle dohody - jsme připraveni respektovat případnou výpovědní lhůtu vybraného kandidáta

Po dohodě s klientem budou již první kola pohovorů vedené přímo s naším klientem. Budete kontaktováni na osobní schůzku.

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti se sídlem v Praze - Horoměřicích
- velice dobrý a přátelský pracovní tým
- motivující nástupní mzdu dle zkušeností a praxe - cca 30-40 000 Kč, s dalším růstem po zapracování
- možnost práce na zajímavých a různorodých zakázkách našich klientů - jde o rozmanitou práci s možností osobního a profesního rozvoje
- nástup možný ihned, dle dohody

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha