Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

HR Specialista (P3904)

referenční číslo: CC0E6B81 | aktuálnost: 24. 10. 2016

Zajišťování personální politiky společnosti, zajišťování a kontrola dodržování pracovně - právních předpisů, zajišťování náboru nových zaměstnanců, včetně inzerce a komunikace s personálními agenturami, vedení veškeré personální agendy, příprava podkladů pro audity za oblast lidských zdrojů, organizace a zpracování agendy v oblasti vzdělávání zaměstnanců, zajišťování pracovně lékařské péče, spolupráce na projektech odměňování a motivace zaměstnanců, zpracování docházky zaměstnanců, příprava podkladů pro měsíční uzávěrku, příprava podkladů pro roční zúčtování daní, poskytování podpory v oblasti HR vedoucím zaměstnancům

Požadujeme:

M/Ž, SŠ, VŠ výhodou – ekonomické nebo HR zaměření, pokročilá znalost AJ, praxe alespoň 2 roky v oblasti HR na pozicích typu HR Specialista/HR Generalista – působení ve výrobní společnosti pro sektor Automotive alespoň 1 rok výhodou, alespoň průřezová znalost všech HR oblastí/procesů, znalost problematiky zpracování mezd výhodou, znalost pracovně právních předpisů a související legislativy včetně uplatnění v praxi, dobrá znalost PC - MS Office, SAP nebo ESCON výhodou, spolehlivost, samostatnost, důslednost, loajalita, ŘP sk. B

Nabízíme:

Příležitost pracovat v expandující společnosti v perspektivní oblasti Automotive, pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání mateřské a rodičovské dovolené – minimálně však po dobu 2 roky, smluvní mzdu + měsíční prémie do výše 15% dle plnění stanovených ukazatelů, stravenky v hodnotě 70 Kč/den (55% hradí zaměstnavatel, 45% hradí zaměstnanec), 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity dle kolektivní smlouvy.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail