Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí účtárny

referenční číslo: 10410 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Společnost z novojičínska hledá kandidáta(ku) se zkušeností ve výrobní firmě, která se nebojí říci svůj názor a má vysoký etický kodex, a to na pozici:

VEDOUCÍ ÚČTÁRNY

Náplň práce

  • zodpovědnost za vedení účetnictví dle českých účetních standardů
  • příprava a následná kontrola průběhu závěrkových operací
  • rozvoj a metodika účetnictví a daní
  • správa účetní osnovy
  • sledování legislativních změn v oblasti účetnictví, daní a jejich implementace
  • spolupráce a komunikace s externím auditorem a daňovým poradcem vč. přípravy podkladů
  • příprava a kontrola reportů DPH, DPPO, silniční daně
  • spolupráce s FÚ při daňových kontrolách
  • příprava podkladů za společnost pro skupinový reporting (konsolidaci)
  • vedení menšího týmu

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru
  • zkušenost z pozice Hlavní/ho účetní/ho (zástupce) ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • výbornou znalost české účetní legislativy (závěrkové operace, daňová agenda, příprava na audit)
  • dobré manažerské schopnosti – schopnost delegovat a organizovat práci
  • velmi dobrá znalost MS Excel, firemních informačních systémů pro vedení účetnictví
  • znalost reportingu
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • uplatnění dosavadních zkušeností a know-how
  • zajímavou, různorodou a zodpovědnou pracovní pozici
  • možnost dalšího odborného rozvoje
  • pracovní poměr na dobu neurčitou (zkušební lhůta 6 měsíců)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na dopravu
  • další zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu práce: Novojičínsko

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha