Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Team leader ve výrobě

referenční číslo: 13457 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Baví Vás vedení lidí a rád/a organizujete a hodnotíte jejich práci? Jste technický typ a své zkušenosti jste nasbíral/a ve výrobní společnosti? Jste člověk, který se nebojí přijmout zodpovědnost za svoje oddělení?

Ano? Tak vezměte svůj profesní život do svých rukou a zašlete mi životopis

Nadnárodní společnost rozšiřuje svůj tým a přijme pracovníka na pozici:

TEAM LEADER ve VÝROBĚ (od 30.000,-)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřené oddělení
  • Práce s podřízenými – hodnocení, organizace práce
  • Kontrola práce a zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • Zodpovědnost za efektivitu a výsledky oddělení
  • Navrhování inovativních metod práce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi na pozici Mistra výroby
  • Orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost absolvování kvalifikačních a jazykových kurzů
  • Stravování v rámci podniku
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha