Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Město Doksy

Tajemnice Městského úřadu Doksy vyhlašuje dle § 7 zákona č.312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků v platném znění, výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent odboru rozvoje (správa majetku města).

Referent Odboru rozvoje

referenční číslo: CBCD16C0 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Náplň práce

- zajišťování majetkové správy (nabývání, pronájmu, zastavování a jiných forem dispozice)
- organizace výběrových řízení pro akce provozního charakteru při správě majetku města
- zpracování návrhů smluv
- sestavování plánů majetkové správy

Požadujeme:

- splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů

Zákonné předpoklady:
• státní občan ČR
• popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt dle § 65 a násl. zákona 326/1999 Sb., O pobytu cizinců na území České republiky
• dosažení věku 18 let
• způsobilost k právním úkonům
• bezúhonnost
• ovládání českého jazyka

Kvalifikační předpoklady:
• vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání

Ostatní požadavky:
• schopnost práce s mapovými podklady
• čtení v katastrálních mapách
• čtení výkresů
• technické myšlení a prostorová představivost
• orientace v legislativě – zákon o obcích, katastrální zákon, občanský zákoník
• velmi dobrá znalost práce na PC
• ochota k práci v terénu
• komunikativnost
• vyjednávací schopnosti
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Uchazeči předloží písemnou přihlášku s povinnými náležitostmi – viz www.doksy.com, lhůta pro podání přihlášky: do 14.11.2016

Nabízíme:

- smlouvu na dobu neurčitou
- zajímavou a různorodou práci
- možnost seberealizace a osobního růstu
- odpovídající platové zařazení
- 9. platová třída (nařízení vlády č. 316/2016 Sb., příloha č. 4 o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
- osobní příplatek
- stravenky
- další benefity

Místo pracoviště: město Doksy a jeho přidružené obce (Kruh, Obora, Břehyně, Staré Splavy, Vojetín, Zbyny, Žďár)

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha