Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PRÁCE INVALIDŮ s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11195940791 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2017), zkrácený pracovní úvazek na 30 hod. týdně. Místo je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením a absolventy.
Náplň práce: správa a údržba www prezentace společnosti, Facebooku společnosti, příprava podkladů a návrhů propagačních a marketingových zpráv; vytvoření a správa eshopu pro výrobky a služby společnosti; zajišťování a třídění pořízené provozní fotodokumentace pro použití pro reklamní a obchodní účely; zjišťování, zajišťování a koordinace dílčí dokumentace a projektů dle zadání ředitele společnosti.
Výběrové řízení na pracovní pozici proběhne dne 25.8.2016 ve 13:00 hod. v provozovně společnosti v areálu Depa kolejových vozidel Jaroměř.
Kontakt - pí. Gavorová Miluna, tel.: 773 523 129 (od 08:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: info@praceinvalidu.cz (zaslání životopisu).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 13 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail