Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stimul - personální poradenství

Project manager-dodávky technologických zařízení-energetika

referenční číslo: S008/020616 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Pro inženýrskou a montážní společnost, která se zaměřuje na technologickou výstavbu, konkrétně na dodávky potrubí a na nich instalované zařízení (ventily, rotační stroje, čerpadla a pod.), hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
PROJECT MANAGER-dodávky technologických zařízení-energetika

Půjde o subdodávky do investičních projektů, které budou spojeny s výstavbou nových zařízení nebo modernizacemi. Budete zodpovídat za řízení a kontrolu průběhu dodávek do sjednaných projektů.
Konkrétně bude vaším úkolem:
- participovat na přípravě projektu - rozpočet, časový harmonogram, zajištění zpracování projektové dokumentace
- monitoring průběhu realizace stavby
- zodpovědnost za prostavěné náklady
- jednání s dodavateli a dodávky zařízení
- úzká spolupráce se site managerem
- organizace kontrolních dnů a jednání s investorem
- účast při testování zařízení
- zpracování předávací dokumentace

Požadujeme:

Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru (strojní nebo elektro)
- zkušenost z výstavby strojírenských zařízení, praxe s instalacemi potrubních systémů výhodou
- praxe ve vedení projektů
- uživatelská znalost práce na PC, MS Project výhodou
- znalost angličtiny

Nabízíme:

Nabízíme pozici, která zastřešuje dodavatelské projekty zaměřené na instalaci výrobních zařízení do energetiky. Možnost seberealizace. Zajímavé projekty. Technicky zdatný tým.

Region: Hl. m. Praha

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha